Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Digitālo dokumentu priekšrocības

 

Vidēji 30%-40% no sava darba laika darbinieki veltī informācijas meklēšanai, caurskatīšanai: e-pasti, papīra dokumenti, informācija uz koplietošanas cietā diska, failu mapes, tur visur glabājas darbiniekam nepieciešamā informācija, lai izpildītu savus uzdevumus.
 Kā būtu, ja šīs liekās stundas darbinieks veltītu, lai paaugstinātu jūsu uzņēmuma konkurētspēju? Nav brīnums, ka tālredzīgi uzņēmumi un organizācijas pievēršas digitājaiem dokumentiem un uzņēmuma resursu vadībai, lai gūtu ievērojamas priekšrocības.
 

4 Galvenās Priekšrocības

 Papīrs nav ienaidnieks - bet tas nedara arī neko labu. Šeit ir 4 pamata priekšrocības, ko sniedz digitālā dokumentu vadība, lai uzlabotu jūsu organizāciju:

  

1. Lielāka Efektivitāte un Produktivitāte

Pārveidojot savu papīra bāzētos procesus uz digitālo risinājumu, dod jūsu darbiniekiem efektīvu un ātru piekļuvi nepieciešamajiem biznesa dokumentiem un papildus, nodrošina vienlaikus un ātru infromācijas plūsmu. Tā vietā, lai meklētu dokumentus, jūsu darbinieki var koncentrēties un augstāka līmeņa uzdevumiem un pieņemtu labus lēmumus, kas paugstinās jūsu uzņēmuma konkurētspēju.

Vai jūs ziniet? Bez efektīvas uzņēmuma satura vadības darbienieks vidēji patērē 18 minūtes, lai atrastu nepieciešamo dokumentu.


2. Zemākas izmaksas dokumentu uzglabāšanai un izejmateriāliem

Izveidot un uzglabāt papīra dokumentus ir dārgi. Četru atvilktņu dokumentu skapis maksā dārgi un aizņem daudz vietas, lielākiem dokumentu apjomiem nepciešams daudz šādu skapju, kuru uzturēšanai var būt nepeiciešamība pēc papildus darbaspēka. Pārejot uz digitālo dokumentu pārvaldību, sistēm piedāvā reālus ietaupījumus uz dokumentu uzglabāšanas izmaksām, kā arī uz kopēšanu, drukāšanu, nosūtīšanu un personālu.


Vai jūs ziniet? Papīrs biznesā gadā vidēji uzkrājas ar ātrumu 22%, kas nozīmē, ka tā apjoms dubultojas katrus 3,3 gadus.
 

3. Robusta datu drošība un automātiska atbilstība

Dokumentu vadības sistēma palīdz jums kontrolēt pieeju sensitīvai informācijai un ieviest drošibas pasākumus. Sistēma arī palīdz nodrošīnāt atbilstību industrijas un likumdošanā noteiktajām prasībām automatizējot finanšu ierakstu vadību un uzglabāšanas procesus.


Vai jūs ziniet? Jebkurā brīdī, līdz pat 5% no uzņēmumu dokumentiem tiek nozaudēti vai nepareizi uzglabāti.
 

4. Uzņēmējdarbības nepārtrauktība

Papildus tam, dokumentu pārvaldība nodrošina, ka jūs variet turpināt darboties pat tad, ja ir bijis ugunsgrēks vai plūdi. Dokumenti var tikt dublēti un glabāti off-line vai virtuālā vidē (Cloud) kā perfektu katastrofu seku risinājumu.
Vai jūs ziniet? ja dokumenti tiek glabāti papīra formātā un dabas katastrofas rezultātā tie tiek iznīcināti, 7 no 10 uzņēmumiem var pārstāt darboties.

Efektivitāte, Ietaupījums, Dorība - Vai nav pienācis laiks, lai jūsu uzņēmums / organizācija iegūtu no Digitālo Dokumentu Priekšrocībām?

 

DocuWare ideāls risinājums jūsu dokumentu pārvaldībai