Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

DocuWare Loģistikā

Plānošana un kravu reģistru apstrāde ar DocuWare

 

Integrētā dokumentu pārvaldība (IDP) paātrina uzņēmējdarbības procesus, piemēram, “laiku līdz rēķinam” , saīsinot meklēšanas un aizpildīšanas laiku. DocuWare centrālajā dokumentu krātuvē darbinieki ar vienu peles klikšķi var atrast jebkuru tiem vajadzīgo dokumentu – pat tos, kas sagatavoti citās lietojumprogrammās. Uzņēmuma darba ražīgums aug, bet reaģēšanas uz klientu pieprasījumiem laiks saīsinās. Tiek nodrošināta uzņēmuma konkurētspēja.

 

Nozare, kas izjūt spiedienu

Transportēšanas, loģistikas un piegādes ķēdes pārvaldība – tā ir nozare, kas izjūt nepārtrauktu spiedienu, jo saskaras ar nepārtrauktu konkurenci no jaunajiem tirgiem, nepārtraukti mainās muitas/ tarifu izmaksas un degvielas cena. Šodien vairāk kā jebkad agrāk šajā jomā strādājošo uzņēmumu veiksme ir atkarīga no visrentablākajiem, visefektīvākajiem un elastīgākajiem uzņēmējdarbības procesiem, ko papildina pirmklasīga klientu apkalpošana.

 

Neatlaidīgi izmantojot IT

Tikai izmantojot mūsdienīgu IT risinājumu, uzņēmums var padarīt tā procesus ekonomiskākus un rast veidus, kā sniegt jaunus inovatīvus pakalpojumus.

Visu šo procesu un pakalpojumu pamatā ir dokumenti. Vispirms prātā nāk dokumenti papīra formātā, piemēram, preču transporta pavadzīmes, piegādes pavadzīmes un dažādi preču saraksti. Bet dokumenti ir arī elektroniskā formātā, piemēram, sarakste un paziņojumi. Tādēļ tikai tie uzņēmumi, kas izmanto IDP risinājumu, lai spētu atrast visu informāciju savos dokumentos neatkarīgi no to avota, saglabā savu konkurētspēju.

 

Ieguvumi no DocuWare

 

  • Izmantojot darbplūsmas automatizāciju, saīsinās rēķinu izrakstīšanas laiks
  • Izmaksu lietderīga dokumentu pārvaldība neatkarīgi no to avota
  • Saīsināts meklēšanas un aizpildīšanas laiks
  • Piekļuve visiem dokumentiem, pat no ārējām sistēmām
  • Pārskatāmi uzņēmējdarbības procesi
  • Mazāk uzglabāšanas vietas

 


Vairāk par DocuWare ieguvumiem Loģistikā un Transportā