Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Inteliģentā Indeksēšana

 

DocuWare`s  Revolūciju Papīra dokumentu saglabāšanā.
 


DocuWare Inteliģentā Indeksēšana pārvērš dokumentu indeksēšanu efektīvā procesā, palīdzot ietaupīt laiku un samazina roku darbu dokumentu kārtošanā.

Inteliģentā Indeksēšana automātiski satver svarīgākos metadatus no jūsu skanētajiem dokumentiem un izmanto tos indeksa lauku aizpildīšanai. Sistēma ātri mācās no "pieredzes", tā ka rekomendētie indeksa vārdi zināmiem dokumentu veidiem var tikt  automātiski un droši piešķiti turpmākai sistematizācijai.
Paredzēti maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri apstrādā vairākus simtus dokumentu mēnesī, Inteliģentā Indeksēšana automātiski satver precīzu informāciju no skanētiem dokumentiem, pārvēršot nestrukturizētu informāciju vērtīgā resursā.

Nav nepieciešama atkārtota indeksēšana


Apstrādājot dokumentus, veidojot failu mapju struktūru vai veicot datu ievadīšanu, tiek patērēts laiks un pastāv lielas iespējas kļūdīties. Ir ļoti vilinoši paļauties uz papīra dokumentiem, kuri atrodas failu mapēs. Iedomājieties, viss, kas jums ir nepieciešams, tikai ievietot dokumentu skanerī vai digitālā kopētājā un nospiest Start pogu, viss pārējais notiek automātiski - automātiska indeksēšana un saglabāšana, visi jūsu dokumenti, uzreiz sasistematizēti zem korektu uzņēmuma nosaukuma, kopīgi ar līdzīgiem dokumentu veidiem un sakārtoti pa pareiziem datumiem.

Tas ir tieši tas, ko DocuWare Inteliģentā Indeksēšana dara jūsu labā. Kad ienāk jauns dokuments, vienkārši lietojiet Viena Klikšķa Indeksēšanas iespēju. Uzklišķiniet uz uzņēmuma nosaukuma un datuma, kas atrodas uz dokumenta, izvēlieties dokumenta veidu no piedāvātā saraksta. Turpmāk Inteliģentā Indeksēšanas sistēma mācīsies no jūsu ievadītās informācijas.

Nākamreiz, kad jums ienāks dokuments no šī uzņēmuma, Indeksa kritēriji tiks piešķirti automātiski. Vajadzēs tikai veikt vienu klikšķi, lai informāciju saglabātu.

Tā kā indeksēšana tiek veikta automātiski un sistēma mācās spontāni (on the fly), jūs variet samazināt roku darbu ievadot datus manuāli un padarīt procesus būtiski ātrākus.

Inteliģentā Indeksēšana izmanto krāsu kodus, lai DocuWare varētu redzēt dokumentu datu ticamības pakāpi indeksa vārdiem, kuri tika identificēti: zaļā krāsa > ļoti ticami, dzeltenā > mazāk ticami un sarkanā > ja nav atbilstošu ierakstu. Izmantotie indeksa vārdi dokumentā tiek izcelti vieglākai ieraudzīšanai.

 

 

DocuWare Inteliģentās Indeksēšanas Microlapa